Docházkové systémy - přístupové systémy

Docházkové systémy, evidence zaměstnanců,dochazkový systém,docházka

Automatizovaný docházkový systém slouží k evidenci docházky, přístupů a sledování pohybu zaměstnanců v průběhu pracovní doby, k přípravě podkladů pro zpracování mzdové agendy a k otevírání turniketů, bran, dveří a závor dle přístupových práv atd.

Data z docházkového terminálu

  • v automatickém režimu v reálném čase - stahování dat z terminálů probíhá ve zvoleném intervalu tak, aby jste dostali okamžitou informaci o pohybu zaměstnanců na pracovišti - (monitorování). V modulu monitorování je možno zobrazit obrazovku s fotografii požadované osoby.
Docházkové systémy, evidence zaměstnanců,dochazkový systém,docházka
  • v režimu ručního výběru dat z docházkových terminálů - kdy nepotřebujete mít okamžitou informaci o pohybu zaměstnanců pracují terminály samostatně bez vazby na výpočetní techniku. Po připojení docházkového terminálu k počítači se provede výběr dat a jejich následné zpracování. V tomto způsobu komunikace můžete pro načtení dat na vzdálených pracovištích použít přenosného počítače (notebook).Terminály mohou komunikovat po linkách RS485, RS232, TCP/IP. Spojení terminálů s počítačem může být realizováno prostřednictvím zvláštního kabelu, strukturované kabeláže, modemu, pevné linky i bezdrátového spoje. Při výpadku napájení si terminály ponechávají všechna data až do obnovení komunikace s počítačem. Současně je možné terminály (zámky dveří, závory, atd. ...) napájet prostřednictvím záložního zdroje.

Přístupový server

U každého zaměstnance můžete pomocí skupin individuálně nastavit jeho práva pro otevírání dveří bran závor a turniketu. V modulu monitorování můžete sledovat pohyb zaměstnanců v objektech a zabránit zbytečnému, nebo neoprávněnému pohybu osob v prostorách firmy.

Docházkové systémy, evidence zaměstnanců,dochazkový systém,docházka
 
 
zabezpečovací systémy a kamerové systémy
zabezpečovací systémy a kamerové systémy

Alarm JABLOTRON

Webová samoobsluha
je unikátní služba, která umožňuje on-line přístup k vašim zařízením a službám z produkce společnosti JABLOTRON

KONZULTACE A NABÍDKY.
BEZPEČNOSTNÍ ŘEŠENÍ.

Alarmpořt
Bělohorská 1684/78
169 00, Praha 6 - Břevnov

GSM: +420 602 255 794
Email :info@alarmport.cz

SLEVOVÁ AKCE !
ZABEZPEČOVACÍ SYSTÉMY

SLEVA AŽ 10%
Na veškerý sortiment !!!


Využijte akční nabídky...
Na námi nabízené systémy.

zabezpečovací systémy a kamerové systémy
|Kontakty |Výměna odkazů |Ceník služeb |Mapa stránek|
ALARMPOŘT Copyright © 2009 - DESIGN Lukáš Staňěk - Grafické studio Epicentro WEBDESIGN a REKLAMA