Zabezpečovací a kamerové systémy

Technická ochrana objektů - Profesionální přístup - Montáže na klíč


Zabezpečovací systémy

Nabízíme montáž drátových i bezdrátových alarmů pro rodinné domy, firmy ale i větší objekty a areály ve všech kategoriích důležitosti s integrací kamerového nebo přístupového systému.

Naše firma dodává elektronické zabezpečovací systémy Jablotron, Risco a Galaxy na klíč od poradenské činnosti přes návrh, montáž až po nastavení a zaškolení obsluhy a následné  připojení na dohledové centrum Jablotron.


Kamerové systémy

Nabízíme kvalitní a inteligentní megapixelové Ip kamerové systémy pro středně náročné (ekonomické) až vysoce náročné (High End) aplikace s rozlišením až 10MEGA připojené k síťovému videorekordéru NVR/NAS nebo Pc serveru s možností živého zobrazení, vzdálené správy systému, integrací s pokladnímy systémy, zasílání emailových zpráv při poplachu, chytré vyhledávání v záznamech za pomocí videoanalýzy nebo jako integraci do vašeho zabezpečovacího systému.

Datové sítě

Strukturované rozvody počítačové sítě (LAN) včetně telefonní sítě a pobočkových ústředen jsou součástí slaboproudých rozvodů.

Provádíme správu serveru, servis, opravy a údržby datových systémů, počítačových sítí LAN, internetových připojení a výpočetní techniky.  

Datová síť je dnes nedílnou součástí technické ochrany objektu.

Elektroinstalace

Nabízíme profesionální elektroinstalace, opravy a rekonstrukce.

Provádíme montáže pro byty, firmy ale i celé domy a bytové komplexy.

Servis a revize

Servis a údržbu pro kamerové, zabezpečovací a datové systémy provádíme nejen pro naše klienty.

Revize zabezpečovacích systémů provádíme jak výstupní tak i pravidelné (1x ročně) dle požadavků pojišťoven a norem EN 50 131-1,EN 50 131-3, EN 50 131-4,EN 50 131-6 

Pult centralizované ochrany

Nabízíme Vám možnost napojení objektů zabezpečených elektronickým zabezpečovacím systémem na pult centralizované ochrany (PCO), na jednu z největších hlídacích služeb v ČR mající více jak 80000 spokojených klientů. Připojit Vás můžeme v celé ČR a to bez vstupního připojovacího paušálu. Zatím jsme připojili více jak 1000 klientů.